Právě hraje

Title

Artist

Historie
Side-flow #3
Beat Apetit
Beat Apetit


Team

PODCASTY, PROSTOR A PŘÍLEŽITOSTI

Otvíráme dveře každému, kdo má co říct! Podcastové pořady na Radiu Lovemusic se poutavým způsobem věnují filozofii, začínajícím kapelám, dobrodružnému cestování i nekonečné lásce k vinylům, a to rozhodně není všechno. Máme prostor pro všechny, kdo čekají na příležitost mít vlastní rádiový pořad, získat zkušenosti nebo jít k nám na stáž.

KAPELÁM, POSLUCHAČŮM, LIDEM

Neschováváme se do ulity, ale naopak chceme tvořit komunitu, ve které se budou všichni cítit dobře. Nemáme předsudky a s hlavou v oblacích stojíme nohama na zemi, která by podle nás měla být příjemným místem pro všechny bez rozdílu. Chceš slyšet svoji kapelu v rádiu nebo už dlouho cítíš potřebu rozebírat svoje téma skrz podcast? Máme studio a umíme naslouchat, ozvi se.

Žena mnoha tváří

Alex IceDoll a Martina Zlyhad

Beat Appetit je pořad o dobré hudbě. O dramaturgii se starají DJ Kotlyk a Peater Musicant, kteří budou lovit chutné beaty ve vodách elektronické hudby. Každou druhou středu od 18:00 do 19:45 naservírují songy, minimixy a sety různých žánrů (od housu přes drum&bass, breakbeat, ale i nějaké ty předělávky popových hitovek).

Česká odnož Mírove iniciativy

Český stand-up komik, herec, režisér a řečník.

Divoženka ze západních Čech.

Divoženka ze západních Čech.

Vinyl dj, tata - 2 x, chatař, posluchač stanice Vltava a 1.BTN, majitel Sterea - asi tak.

Filozofuje a čte si

Prodavačka, ekologická aktivistka, správkyně stránky Bečva bez jedů a členka skupiny Koňe a Prase.

OBJEVUJU, VYMÝŠLÍM A REALIZUJU PROJEKTY, KTERÉ MAJÍ SMYSL.

Everything you can imagine is real.